Prípadová štúdia:

TP-ELEKTROSPOJ, Lednické Rovne

Náhľadový obrázok webovej stránky TP-elektrospoj.sk z Púchova, ktorú vytvorili Lemon Lion.

Majiteľ firmy TP-ELEKTROSPOJ s.r.o., sa na nás obrátil s požiadavkou na vytvorenie novej webstránky. Jeho firma sa špecializuje na komplexné elektroinštalačné práce, od návrhu až po revízne správy, vrátane výroby a opravy elektrických strojov a zariadení. Klient k nám prišiel s hotovým logom a grafikou firemného vozidla, kde prevládala červená farba. Použili sme ju tiež ako primárnu farbu pre novú webstránku, aby sme zachovali konzistentnciu vizuálnej identity firmy.

Výhody tvorby textov pre webstránku

Napísanie profesionálneho obsahu webstránky ako doplnkovej služby prinieslo zákazníkovi viacero výhod. Predovšetkým zabezpečilo, že texty na webe sú jasné, presvedčivé a optimalizované pre vyhľadávače (SEO), čo prispieva k lepšej viditeľnosti stránky v internetových vyhľadávačoch. Taktiež to umožnilo efektívne prezentovať rozsah služieb firmy TP-ELEKTROSPOJ potenciálnym zákazníkom, pričom sa dbalo na odborný jazyk a prístupnosť informácií pre širokú verejnosť.

Obsah webstránky

Webstránka obsahuje komplexné informácie o službách TP-ELEKTROSPOJ, ako sú: elektroinštalačné práce, výroba a montáž elektrických rozvádzačov, servis verejného osvetlenia, projekty a revízie. Dôležitou súčasťou sú aj fotografie reálnych prác, ktoré klient poskytol. Vďaka týmto vizuálnym referenciám si návštevníci stránky dokážu lepšie predstaviť kvalitu a rozsah služieb, čo v nich vzbudzuje dôveru a má potenciál výrazne zvýšiť konverzný pomer. Ukážky dokončených projektov tiež demonštrujú odbornosť a skúsenosti firmy, čo je pre zákazníkov často kľúčový faktor pri rozhodovaní.

Komunikačné kanály

Webstránka využíva viacero spôsobov kontaktu, vrátane kontaktného formulára, telefónneho čísla a emailovej adresy. Vďaka tomuto prístupu majú zákazníci možnosť komunikovať s firmou prostredníctvom rôznych kanálov podľa vlastných preferencií, čo zvyšuje celkovú dostupnosť služieb a zlepšuje zákaznícky servis.

Vytvorenie webstránky pre klienta a jeho firmu TP-ELEKTROSPOJ bolo realizované s dôrazom na jednotný vizuálny štýl, jasnú a presvedčivú prezentáciu služieb, ako aj na výhody, ktoré poskytujú referencie zrealizovaných projektov. Takto navrhnutá webstránka nielen zvyšuje online prítomnosť firmy, ale tiež slúži ako efektívny nástroj pre získavanie nových zákazníkov a podporuje ich dôveru vo vysokú úroveň kvality poskytovaných služieb.

Klient: TP-ELEKTROSPOJ s.r.o.
Lokalita: Lednické Rovne
Sektor: Elektroinštalácie a súvisiace služby
Cieľové oblasti: Púchov, Trenčín, Žilina a okolie

Vtáťte sa naspäť na zoznam Referencií