čo je v cene webíčka ?

Za 250€ bez DPH (300€ s DPH)

webicek.sk

Webíček stojí 250 € bez DPH (300 € s DPH)

Webíček je jednostránkový web bez administrácie. Pred jeho spustením máte možnosť vidieť a odsúhlasiť jeho dizajn a obsah. Úpravy nám klienti zadávajú emailom, osobne, alebo telefonicky. Úpravou chápeme zmenu otváracích hodín, kontaktov, doplnenie služby, prípadne nahodenie nových fotiek do galérie. Dizajnové rozloženie stránky nie je možné meniť.

rozbehne váš biznis

Čo budete mať na Webíčku?

Texty o vás

Toto je priestor na opis vašich služieb a produktov. Pre Webíček sú ideálne texty maximálne do rozsahu dvoch strán vo Worde. Takto bude text pohodlne čitateľný aj na mobile a tablete. Do textu môžeme vložiť vaše firemné video, fotky, cenník, ponukový list.

Logo a identita

Ak už máte vytvorené logo, umiestnime ho do ľavého horného rohu a farebnosť celej stránky prispôsobíme farebnosti loga. Ak logo nemáte, môžeme sem umiestniť popis firmy, alebo vám logo vytvoríme.

Otváracie hodiny

K otváracím hodinám je možné napísať krátku poznámku, dá sa pridať obedňajšia prestávka. V prípade, že nemáte fixný pracovný čas, môžeme otváracie hodiny schovať alebo napísať, že pracujete podľa telefonickej dohody (na objednávku).

Kontaktný formulár

Prostredníctvom jednoduchého kontaktného formulára vám môžu zákazníci písať emaily. Formulár sa ľahko vypĺňa a je dobre viditeľný aj v mobilnej verzii stránky. Povinné polia si zvolíte vy.

Galéria

Fotogaléria na konci stránky slúži na odprezentovanie vašich služieb, firemných alebo predajných priestorov. Fotky môžu, no nemusia mať popis.

Mapa (Cesta k nám)

Google mapa s označením vašej predajne, prevádzky alebo firemného sídla. Po kliknutí do Google mapy sa mapa otvorí v novom okne a zákazník si vie naplánovať cestu priamo k vám.

Ak potrebujete zápis v mape, pomôže vám naša doplnková služba: zápis do Moja firma na Googli.

Kontakty a fotka v kontaktoch

Miesto pre firemné údaje ako je meno, priezvisko, adresa, emailová adresa, telefónne číslo, adresa prevádzky, IČO, DIČ. Telefónne číslo je klikateľné, takže jedným kliknutím umožňuje hneď aj volanie. Ak máte firemnú fotografiu, môžeme ju vložiť do kontaktov. Ak ju nemáte, ponúkame aj službu fotenia firemných portrétov. 

Responzivita na mobile

Webíček je naprogramovaný tak, aby sa na počítačoch, mobiloch aj tabletoch zobrazoval dobre, rýchlo a čitateľne. Jednotlivé prvky sa prispôsobia veľkosti obrazovky, na ktorej je web otvorený. Táto funkcia sa nazýva responzivita.

Striedač obrázkov

Hneď na úvode stránky sa nachádza slajder – striedač obrázkov, do ktorého je možné umiestniť popisky, akcie. Je to moderný a dynamický grafický prvok, ktorý webstránku oživí a návštevníka upúta.

Dôležité informácie na jednom mieste!

Malá či veľká firma? Ak nie ste na webe, neexistujete.

Internet sa stáva najpoužívanejším nástrojom na vyhľadávanie služieb a tovaru. Slovensko v tomto trende nie je výnimkou. Ak chcete získať nových zákazníkov, jednoducho musíte byť na internete!

Ak Google nenájde vás, nájde vašu konkurenciu.

Ak nie ste na internete, dávate zelenú vašej konkurencii, ktorá webovú stránku má. Objednávky Slovákov všeobecne prostredníctvom internetu neustále rastú. Neukráťte sa o zisk a nových zákazníkov!

Telefónny zoznam je v dnešnej dobe už minulosťou.

Kedy naposledy ste použili telefónny zoznam? Pred rokom? Presne takto sa správa aj váš zákazník! Aj preto je dobré mať všetky kontaktné informácie na internete, kde ste viditeľný vždy.

webicek.sk

Potrebujete ešte doménu a webhosting

K webstránke vám zaregistrujeme doménu a zabezpečíme webhosting. Vďaka tomu získate aj firemný email s názvom domény napr.: info@vasweb.sk. Takýto email pôsobí na zákazníkov lepšie ako emaily z Azetu či Gmailu.

Za doménu a webhosting sa u nás platí ročný poplatok 50 € bez DPH (60 € vrátane DPH). V tejto cene je zahrnutá doména s koncovkou .sk, .cz, .eu alebo .com, webhosting a 1 emailová schránka.