WEBICEK.SK – OD SKÚSENÝCH DIZAJNÉROV A ODBORNÍKOV NA ONLINE MARKETING

Prečo si vybrať nás?

Sme spoľahlivým partnerom pre vašu online prítomnosť. S rokmi skúseností a množstvom spokojných klientov sme overeným riešením pre úspech. Naše moderné a esteticky príťažlivé webové stránky sú optimalizované pre Google. Sú rýchle a bezpečné, podporujú šifrované pripojenie cez HTTPS, umožňujú evidovať súhlasy s ukladaním cookies a zosúladenie s GDPR legislatívou. Sme tu, aby sme vám pomohli rásť na internete.
Ilustrácia: tľapnutie rúk

Skúsenosti a dôvera

S viac ako 13 rokmi skúseností v oblasti webdizajnu a digitálneho marketingu a s viac ako 600 spokojnými klientmi, sme overený partner pre tvorbu webovej stránky. Rozsiahle portfólio hotových webov svedčí o tom, že prinášame výsledky.

Ilustrácia: Mapa

Lokálne zázemie

Sme hrdí na to, že pôsobíme priamo v Púchove, v srdci Považia. Poznáme výzvy a rozumieme potrebám slovenských podnikateľov. Klientov však máme z celej strednej Európy. Sme tu, aby sme podporili rast vašej firmy na internete.

Ilustrácia: ruky s tabletom

Moderný a atraktívny dizajn

Každá webová stránka od nás je vytvorená s dôrazom na moderný vzhľad a používateľskú prívetivosť, aby ste zaujali svojich potenciálnych zákazníkov už po prvom kliknutí. Pozrite sa, čo získate s Webíčkom.
Ilustrácia: Bankovky v ruke

Cenová výhodnosť

Ponúkame výhodné ceny bez skrytých poplatkov, čo z nás robí ideálneho partnera pre startupy, malé a stredné podniky. Pri Webíčku za prvý rok zaplatíte 790 € bez DPH a za každý ďalší už len 212 € bez DPH. Kvalitou sa ľahko dorovná webom drahším o tisíce eur!

Ilustrácia: Ruky držia za hrsť hliny, z ktorej vyrastá rastlina.

Rozšíriteľnosť

Webové stránky Webíček sú tvorené s ohľadom na budúci rast vašej firmy, čo znamená, že môžete ľahko pridávať nové funkcie alebo rozširovať obsah, keď to bude potrebné.
Ilustrácia: Kontrolný zoznam

Bohatá ponuka doplnkových služieb

Stojí za nami reklamná agentúra Lemon Lion. Okrem tvorby webstránok vďaka tomu ponúkame aj písanie textov, grafiku na mieru, fotografovanie, tvorbu videa a video reklamy v Google a na Facebooku. Podrobnosti nájdete v sekcií Doplnkové služby.

Pokračujte v čítaní: Čo objednaním získate?