Čo môžeme dorobiť na webíčku ?

Za 250€ bez DPH (300€ s DPH)

webicek.sk

Doplnkové, voliteľné služby k Webíčku

Ak potrebujete webstránku a nemáte všetky podklady, nič nie je stratené. Sme reklamná agentúra a so všetkým, čo je potrebné k firemnej prezentácii, vám radi pomôžeme.

webicek.sk

Pýtate odo mňa logo,
ale ja ho nemám...

Ak chcete svoje výrobky na trhu odlíšiť, ak máte firemné auto, stroj alebo dodávku, potrebujete mať logo. Umiestnite ho na obaly výrobkov, na polepy áut, na firemné prezenty či billboardy.

Tvorba pekného loga s jednoduchým dizajn manuálu u nás začína na sume niekde okolo 150 € bez DPH. Konečná suma závisí od toho, koľko strán sa zásadám pre používanie vašej značky dohodneme spracovať.

webicek.sk

Napíšeme texty o firme, produktoch a službách.

Texty určite nekopírujte od svojej konkurencie, je to neprofesionálne a neetické! Tvorba textov (alebo copywriting) je našou vášňou. Radi si s vami sadneme, dáme dokopy vaše konkurenčné vlastnosti, výhody a pripravíme pre vás text vhodný na online publikovanie.

Tvorba textov pre webíček začína niekde na sume 100 € bez DPH. Konečná suma závisí od rozsahu a spôsobu spolupráce – či budeme len kontrolovať a upravovať vami dodané podklady, alebo bude potrebné osobné (telefonické) kontaktovanie a texty vypracujeme kompletne my.

webicek.sk

Fotky do galérie
mám len z mobilu.

Ak túžite po profesionálne nafotených fotkách, splňte si svoj sen. Takéto fotky dobre vyznejú na webe, na Facebooku, v katalógoch aj v letákoch. Využijete ich naozaj veľakrát. Nafotíme vašu prevádzku či produkty (hand-made výrobky, jedlo,...), stačí nás len kontaktovať.

Fotenie kalkulujeme individuálne. Žiadna kalkulácia u nás nie je záväzná a je vždy zadarmo. Nafotenie malej predajne môže začínať na sume okolo 200€ bez DPH.

rozbehne váš biznis

Nájdeme riešenie aj na tieto problémy:

Ak nie ste v Google mape, akoby ste dnes ani neboli... Dobre spravený zápis v tejto mape výrazne posilní aj zobrazovanie sa vo vyhľadávaní cez Google. Využite našu službu zápis do Moja firma na Googli, ktorý bude mať okrem adresy aj otváracie hodiny, popis služieb, fotky.

 

Pridanie firmy do mapy a vytvorenie firemného zápisu stojí zvyčajne okolo 100€. Nezabudnite, zápisy v katalógu Google Moja firma dosahuj najlepšie výsledky keď ich naplníme zaujímavými fotografiami, videom, virtuálnom prehliadkou a skvelými odporúčaniami vašich spokojných zákazníkov.

 

Prečítajte si viac:
Ako dostať firmu do Google máp? Vytvorte firme profil v Google Moja firma
Chcete aby cez Google mapy prišlo viac klientov? Skúste tieto tipy.

Ste ubytovacie zariadenie? Ponúkate sálu na prenájom? Do Webíčka vám môžeme vložiť Google kalendár, vďaka ktorému budú vašim návštevníkom obsadené a voľné termíny zrejmé ihneď.

Vloženie Google kalendára na Webíček stojí u nás 35 € bez DPH.

Takúto fotku môžeme vložiť do kontaktov na Webíček, ale použiť ju môžete aj na vizitkách či v účtoch na sociálnych sieťach. Business portrét u nás začína na sume 70 € bez DPH. Výsledná suma bude závisieť od toho, koľko fotiek, prípadne koľko ľudí potrebujete nafotiť.

 

Ak potrebujete ušetriť:
Skúsení fotografi to robia takto: Jednoduché triky, aby fotky z mobilu vyzerali profesionálne

webicek.sk

Ste zvedaví na to ako vyzerajú Webíčky z našej dielne?